Contact

Algemene contactgegevens CIDA:

AMC SANQUIN
Prof Dr T.W. Kuijpers Mevr C. Kramer
Emma Kinderziekenhuis, AMC, Locatie H7 - 230 Sanquin Blood Supply
Meibergdreef 9, 1105 AZ, Amsterdam Postbus 9892, 1006 AN, Amsterdam
t.w.kuijpers@amc.uva.nl c.kramer@sanquin.nl

Interne geneeskunde:
Mevr Dr G.J de Bree, g.j.debree@amc.uva.nl
Mevr Dr. A.E. Hak, ig@amc.nl
Prof Dr J. Prins, ig@amc.nl

Kindergeneeskunde
Prof Dr T.W. Kuijpers, t.w.kuijpers@amc.uva.nl
Dr J.M. van den Berg, secr.khi@amc.nl

Diagnostische vragen:
Lymfocytensubsets en functietesten: Mevr Dr E.M.M. van Leeuwen, Dr. P.A. Baars, lmimdiag@amc.nl
Granulocytenfuncties: De heer A. Tool, a.tool@sanquin.nl
Complement en autoantistoffenonderzoek: Mevrouw Dr K. Gelderman, K.gelderman@sanquin.nl, Mevrouw Dr D. Hamann, D.hamann@sanquin.nl
Genetisch onderzoek: De heer M. de Boer, m.deboer@sanquin.nl, Mevrouw M. Alders, m.alders@sanquin.nl
Overige aandachtsgebieden Sanquin: klik hier